नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) द्वारा कोरोना विरुद्ध खट्नेप्रती आभार व्यक्त

बैशाख ७ स्याङजा। नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) जिल्ला कमिटिका अध्यक्ष सुर्य प्रसाद गैह्रे” पारास” ले बिश्वव्यापी महामारी लिएको कोभिड१९ कोरोना भाईरस सगं सम्बन्धित रहेर प्रेस बिज्ञाप्ति जारी गरेका छन।।बिज्ञाप्तिमा कोरोना भाईरसका कारण मृत्युहुनेहरु प्रति भावपुर्ण श्रद्धाञ्जली ब्याक्त गर्नुभएको छ।साथै कोरोना सक्रंमितहरुको स्वास्थ्यलाभको कामना समेत गर्नुभएको छ।।लकडाउन अवधि मा भोक,प्यास र निद नभनि खटिनु हुने नेपाल अार्मी,जनपथ प्रहरी,शसस्त्र प्रहरी ,राष्ट्रसेवक कर्माचारी र स्वास्थकर्मिहरु प्रति समेत उच्च सम्मान प्रकट गर्नुभएको छ।।साथै यस महामारीको घडीमा स्याङ्जालाई अभिभाकत्व प्रदान गर्नुहुने सघिंय मन्त्री माननीय पदमा अर्याल लगायत राष्ट्रिय सभाका माननिय ज्यु प्रतिनिधि सभाका माननीय ज्यु र प्रदेशसभाका माननीय ज्युहरु प्रति पनि उच्चसम्मान ब्याक्त गर्नु भएको छ।।जिल्लाका ११ अोटै पालिकाका जनप्रतिनिधि,पार्टी प्रतिनिधि र जिल्लामा खटिनुहुने राजनैतिकदल,सघंसस्था र पत्रकार प्रति हार्दिक अाभार ब्याक्त गर्नु भएको छ।।स्याङ्जा जिल्लाबासीलाई हौसला प्रदान गर्नको निमित्त लकडाउनको अवस्था र बस्तुस्थिति फिल्डमै अाएर निरिक्षण गर्नुहुने गण्डकी प्रदेशका माननीय मुख्यमन्त्री पृथ्वीसुब्बा गुरुङ् ज्यु प्रति पनि कृतज्ञता ब्याक्त गर्नुभएको छ।।जिल्ला समन्वय समिति,उधोग बाणिज्य सघं,चेम्बर्स अफ कमर्स,रेडक्रस लगायत जिल्लामा क्रियाशिल सघंसस्था प्रति पनि अाभार ब्याक्त गर्नुभएको छ।तीन अोटै सरकारले विपन्न परिवारहरु प्रतिलक्षित गरि ल्याएका राहात प्याकेजहरुको सहि प्रयोगबाट समस्याको समाधानको बाटोमा लाग्न सवै पक्ष सयंम र सहयोगी बनी मजदुर बिपन्न परिवार साथै पैदल यात्रुले भोक्नु परेको कठिनाईलाई बैज्ञानिक ब्यावस्थापनमा लाग्न विशेष अाव्हान समेत गर्नुभएको छ।जिल्ला बिपत ब्यावस्थापन समितिलाई जन जिवनलाई सहजपार्न अत्यावश्यक बस्तुहरु अापुर्ति ब्यावस्थापन गर्ने,सुरक्षा प्रवन्ध थप ब्यावस्थापन गर्ने र कोरोना सक्रंमण फैलिन नदिन विशेष रणनिति तय गर्न विशेष अाव्हान समेत गर्नु भएको छ।अाउने १५ दिन थप कष्टकर र चुनौतिपुर्ण रहन सक्ने हुदा स्याङ्जाबासी जनसमुदायहरुमा नअातिन,धैर्यता रहन विशेष अपिल पनि गर्नुभएको छ।

अध्यक्ष गैह्रे लकडाउन अवधिमा अहोरात्र खटिने गर्नुभएको छ।जिल्लाकै क्रियशील अध्यक्षको रुपमा गैह्रे लाई चिन्नेगर्दछ।।सम्भवत: जिल्ला कै राजनैतिकदल हरु मध्येको पहिलो बिज्ञाप्तिको रुपमा यश बिज्ञाप्तिलाई लिन सकिन्छ।

भर्खरै प्रकाशित

गाउँपालिकाको प्रकोप व्यवस्थापन कोषमा विरेन्द्र माविको ७० हजार बढी सहयोग

प्रतिज्ञा बुढामगर रोल्पा, २६ साउन रोल्पामा एक विद्यालयले गाउँपालिकाको प्रकोप व्यवस्थापन कोषमा  ७० हजार बढी सहयोग गरेको छ। त्रिवेणी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ गाङमा रहको…

नेपाली खेलकुदको बिकास,राखेप लाई खेलाडी मैत्री र मर्यादित बनाउन बफादार…

श्रावण १५,काठमाडौ ।राष्ट्रिय खेलकुद परिषदका नवनियुक्त उपाध्यक्ष शिव कोईराला “ज्वाला” र सदस्य सचिव रमेश कुमार सिलवाल ले बुधबार पद तथा गोपनियताको सपथ लिनुभएको छ।खेलकुद मन्त्री…

तीज गीतमा अझै मौलिकता हराएको छैन ।

अमर पन्थ श्रावण १३,बुटवल । हरितालिका तीज नजिकिदै गर्दा बजारमा धेरै थरि गीत संगीत आइरहेको बेला भर्खरै मात्रै चर्चित गायक गायीकाको स्वरमा तीज गीत “माइतिको…

रोल्पाको माडी गाउँपालिकाद्वारा पत्रकार सम्मेलन सम्पन्न ।

बुद्धिमान वली साउन ४,रोल्पा । रोल्पाको माडी गाउँपालिकाद्वारा गाउँपालिका भएको बिभिन्न बिषयमा प्रष्ट पार्दै पत्रकार सम्मेलन सम्पन्न गरेको छ । कोभिड १९ बिशेष कृषि कार्यक्रम…

गंगादेव गाउपालिकाको बजेट ३५ करोड ८३ लाख ९सय चालीस

असार ११,रोल्पा । गंगादेव गाउपालिका रोल्पाको आठौं गाउँ सभाको उदघाटन एवम् बजेट ,निति सार्वजनिक कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । गाउपालिका अध्यक्ष वीर बहादुर खत्रीको अध्यक्षतामा…